-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підгузки для дорослих, розмір L (Large – великий) (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих); Підгузки для дорослих, розмір XL (Extra Large – дуже великий) (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих)
Тендер Prozorro UA-2023-08-14-013008-a
Подання тендерних пропозицій за частинами предмета закупівлі (лотами) умовами проведення цього тендеру замовником не передбачається.Тендерна пропозиція подається стосовно предмета закупівлі в цілому
Завершена
124 320.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 621.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 621.60 UAH
Номер:
159af04c616641be82bc1c7d2c60fc10
Внутрішній номер закупівлі:
18667187
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-14-013008-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003445
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Руставелі, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Рожкова +380973020864, +380577251178 25_pk.economist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
124 320.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.08.2023 15:02 - 19.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2023 15:02 - 22.08.2023 00:00
Аукціон:
22.08.2023 13:41 - 22.08.2023 14:04
Період кваліфікації:
22.08.2023 14:04 - 11.09.2023 20:33
Період завантаження договору:
17.09.2023 00:00 - 27.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴124 320.20 Підгузки для дорослих, розмір L (Large – великий) (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих); Підгузки для дорослих, розмір XL (Extra Large – дуже великий) (ДК 021:2015: 33751000-9 – Підгузки; НК 024:2023: 11239 – Підгузок для дорослих)