-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування проектно-кошторисної документації)
Тендер Prozorro UA-2016-08-22-000329-a
Торги не відбулися
18 690 632.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 186 906.33 UAH
мін. крок: 1% або 186 906.33 UAH
Номер:
750aab89f0ea497296ed37388d24e8c7
Внутрішній номер закупівлі:
186541
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-08-22-000329-a
Замовник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабецька Вікторія Олексіївна +380382653559 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
18 690 632.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
186 906.33 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
22.08.2016 16:52 - 03.09.2016 16:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2016 16:52 - 13.09.2016 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Завершення будівництва «Будинку правосуддя» по вул. Д. Галицького, 7 в м. Кам’янці - Подільському Хмельницької області (коригування проектно-кошторисної документації)
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам’янець – Подільський, вул. Д. Галицького, 7
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ООО "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ПОДІЛЛЯ-ТРАНСБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33468780
-
Контактна особа:
Володимир Мужило +380673803717 transbud2@yandex.ua
-
Адреса:
32300, Украина, Хмельницкая, м. Кам'янець-Подільський, ВУЛ.КНЯЗІВ КОРІАТОВИЧІВ, будинок 37 А
Початкова пропозиція
17 346 552.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
17 346 552.00 UAH з ПДВ
Документи
25
Скарги
0