-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щітки до двигунів
Тендер Prozorro UA-2023-08-10-012188-a
Завершена
4 983 784.96
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 49 837.85 UAH
мін. крок: 1% або 49 837.85 UAH
Номер:
b20b613236364b399705e43c17bc4810
Внутрішній номер закупівлі:
18646176
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-10-012188-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40848524
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Конторська, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Олена Клєвцова +380687861842 o.klievtsova@czo.kh.city
Класифікатор ДК 021:2015:
31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 983 784.96 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.08.2023 18:26 - 15.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2023 18:26 - 18.08.2023 00:00
Аукціон:
18.08.2023 11:46 - 18.08.2023 12:15
Період кваліфікації:
18.08.2023 12:15 - 24.08.2023 17:56
Період завантаження договору:
30.08.2023 00:00 - 09.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 983 784.96 Щітки до двигунів