• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Система очистки води з ємністю на 700літрів із встановленням - 2 штуки за ДК 021:2015 код 42912300-5 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення води

замовникам забороняється здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг у: громадян Російської Федерації/Республіки Білорусь (крім тих, що проживають на території України на законних підставах); юридичних осіб, створених та зареєстрованих відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь; юридичних осіб, створених та зареєстрованих відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь (крім тих, що проживають на території України на законних підставах), або юридичних осіб, створених та зареєстрованих відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь. Замовникам забороняється здійснювати публічні закупівлі товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь (за винятком товарів, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176).

Завершена

282 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 820.00 UAH
Номер: 578b1b5993154403aa1b537546477d09
Внутрішній номер закупівлі: 18641136
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-10-007181-a   
Замовник: Комунальне підприємтсво "Вишневе"
Контактна особа: Анна Підгайна +380672836987, +380973379478 kpkarpovka@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42912300-5 Машини та апарати для фільтрування чи очищення водиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 282 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.08.2023 14:06 - 15.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2023 14:06 - 18.08.2023 00:00
Період кваліфікації: 18.08.2023 00:02 - 21.08.2023 07:59
Період завантаження договору: 27.08.2023 00:00 - 06.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴282 000.00 Система очистки води з ємністю на 700літрів із встановленням - 2 штуки за ДК 021:2015 код 42912300-5 - Машини та апарати для фільтрування чи очищення води