• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 03410000-7 Деревина (Деревина твердих порід)

строк поставки: квітень-жовтень 2018р.

Завершена

329 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e478a5c5ec3042b2aade2772ee2c2c51
Внутрішній номер закупівлі: 1863645
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-27-000060-c   
Замовник: Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Семенівського району Чернігівської області
Контактна особа: Байдала Євгенія Юріївна +380465921464 kultura.buhgalter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Розглянувши підстави застосування процедур можливістю для здійснення даної закупівлі є застосування лише переговорної процедури закупівлі, оскільки: відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону умовами застосування переговорної процедури закупівлі є - «якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації».
Очікувана вартість: 329 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 03410000-7 Деревина (Деревина твердих порід)
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 901 метри кубічні
Період постачання до 31.10.2018
Місце постачання 15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, Заклади відділу культури та туризму Семенівського району На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Бородуля Юрій Миколайович

Оскарження: 27.03.2018 09:45 - 07.04.2018 00:00
Ціна пропозиції 328 865.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.03.2018 09:48
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: b723adfe69ba43ac8afb33681c60ac77
Ідентифікатор договору: UA-2018-03-27-000060-c-b1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Бородуля Юрій Миколайович
Номер договору: 1
Сума договору: 328 865.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.04.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 10.04.2018 00:00
Статус:
Підписаний
договір
p7s
sign.p7s