-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Роботи по об’єкту: «Будівництво мереж водопостачання та водовідведення району вулиць Ю.Яновського, Прилбицької, М.Бажана в м.Львові. Коригування (1-ша черга будівництва)»
Тендер Prozorro UA-2023-08-10-001444-a
Закупівля здійснюється з урахуванням «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)
Торги не відбулися
510 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 100.00 UAH
Номер:
37a699463f72449db0a9087ecd6f9d61
Внутрішній номер закупівлі:
18635404
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-10-001444-a
Замовник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Воєвода Соломія Михайлівна 380936468772 s.voievoda2022@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
510 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.08.2023 09:53 - 16.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2023 09:53 - 19.08.2023 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴510 000.00 Роботи по об’єкту: «Будівництво мереж водопостачання та водовідведення району вулиць Ю.Яновського, Прилбицької, М.Бажана в м.Львові. Коригування (1-ша черга будівництва)»