-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мототранспортні вантажні засоби. Автомобіль вантажний
Тендер Prozorro UA-2018-03-02-000202-a
Торги не відбулися
420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 200.00 UAH
Номер:
1faca8eaaecb46bd8dffb9ea47a85af2
Внутрішній номер закупівлі:
1863328
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-02-000202-a
Замовник:
Національний природний парк "Черемоський"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36754760
-
Адреса:
59100, Україна, Чернівецька область, Путила, вул. Українська 186, смт. Путила, Путильський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Котельбан Юрій Дмитрович 380969404746 cheremoskiy@hotmail.com http://park.cv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 200.00 UAH
Період уточнення:
02.03.2018 10:04 - 09.03.2018 12:00
Період прийому пропозицій:
02.03.2018 10:04 - 19.03.2018 12:00
Аукціон:
20.03.2018 15:53 - 20.03.2018 16:14
Період кваліфікації:
20.03.2018 16:14 - 30.03.2018 12:05
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мототранспортні вантажні засоби. Автомобіль вантажний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.04.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОДЕРЖПОСТАЧ"
Оскарження: 30.03.2018 10:46 - 10.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41354189
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОДЕРЖПОСТАЧ" +380989364892 derzh-avtopostach@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 37/41, офіс 703/1
Оскарження: 30.03.2018 10:46 - 10.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
419 940.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
419 940.00 UAH з ПДВ
Документи
17
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІАЛ-УКРАЇНА"
Оскарження: 30.03.2018 11:35 - 10.04.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35018734
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІАЛ-УКРАЇНА" +380445855291 radial_avto@meta.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 21
Оскарження: 30.03.2018 11:35 - 10.04.2018 00:00
Початкова пропозиція
420 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
420 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.03.2018 12:05
Документи
11
Скарги
0