-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV):45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщення санвузла (I поверх, приміщення Дитячої школи мистецтв, за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності,20)
Тендер Prozorro UA-2023-08-09-008765-a
Завершена
377 670.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 888.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 888.35 UAH
Номер:
90390ca718984ec384b5f40e3eb24812
Внутрішній номер закупівлі:
18629866
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-09-008765-a
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02231471
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ровінська Олена Михайлівна 380995264848 buhgalteriyakultura@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
377 670.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.08.2023 15:09 - 14.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.08.2023 15:09 - 17.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
17.08.2023 00:01 - 18.08.2023 15:02
Період завантаження договору:
24.08.2023 00:00 - 03.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴377 670.00 Поточний ремонт приміщення санвузла (I поверх, приміщення Дитячої школи мистецтв, за адресою: м. Сміла, вул. Незалежності,20