-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2023-08-09-002488-a
Торги відмінено
80 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
Номер:
aa5ce16250b448ad9d182c085130068e
Внутрішній номер закупівлі:
18623603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-09-002488-a
Замовник:
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356571
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький,, вул. Чорнобрового Миколи професора, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Олександрівна Коржик +380673130533 tender@teplo.km.ua http://www.teplo.km.ua//
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.08.2023 10:34 - 17.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.08.2023 10:34 - 20.08.2023 12:00
Аукціон:
21.08.2023 13:40 - 21.08.2023 14:03
Період кваліфікації:
з 21.08.2023 14:03
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
1338bbad5a714a7aa7f9fe05f7b49047
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
некоректно прописані технічні вимоги до товару.Це унеможливлює виконати вимоги тендерної документації
Період оскарження:
24.08.2023 12:39 - 04.09.2023 00:00
Дата опублікування:
24.08.2023 12:39
Дата виконання:
04.09.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴80 000.00 Код ДК 021:2015 – 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція