-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт з усунення аварійних станів санвузлів Хмельницького НВК №4 в м. Хмельницький по вул. Перемоги, 9
Тендер Prozorro UA-2023-08-08-012223-a
Закупівля здійснюється під час дії воєнного стану в порядку передбаченому п. 3-7 Розділу 10 "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про публічні закупівлі" та Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (далі - Особливості). Враховуючи пп.4 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Комісією Хмельницького НВК №4 було встановлено наявність аварійності стану сантехнічного обладнання, непридатність санвузлів до використання та нагальність проведення поточного ремонту для ліквідації виявлених поломок. Враховуючи нагальність потреби у здійсненні закупівлі та важливість функціонування санвузлів для забезпечення повноцінного освітнього процесу, необхідність готовності санвузлів до 31.08.2023 року, враховуючи висновки надані комісією, прийнято рішення здійснити закупівлю без використання електронної системи закупівель відповідно до п.п.4 п.13 Особливостей. Закупівля здійснюється за додаткові кошти.
-
Код ЄДРПОУ:
22787118
-
Адреса:
29019, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул.Перемоги 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
3077715573
-
Контактна особа:
Карасьов Олександр Анатолійович 0680359552
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, пров. Незалежності, буд. 3, кв. 34
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
3077715573
-
Контактна особа:
Карасьов Олександр Анатолійович 0680359552
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, пров. Незалежності, буд. 3, кв. 34