-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів
Тендер Prozorro UA-2023-08-08-009072-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
52cf234fefea455da3964625eea9defa
Внутрішній номер закупівлі:
18617644
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-08-009072-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПРИШИБСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44559843
-
Адреса:
39750, Україна, Полтавська область, Кременчуцький р-н, село Пришиб, вул. Центральна, будинок 46
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Тарасова +380972168889 pryshyb_osvita.byh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.08.2023 15:47 - 13.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.08.2023 15:47 - 16.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
16.08.2023 00:01 - 16.08.2023 14:22
Період завантаження договору:
22.08.2023 00:00 - 01.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Технічне обслуговування та поточний ремонт шкільних автобусів