• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензин А-95 (за талонами), Нафтовий газ скраплений (за пластиковими смарт-картами)

Завершена

623 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 117.50 UAH
Номер: f5b99261458a4b9abb8f718f2f2f30f3
Внутрішній номер закупівлі: 18614129
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-08-005564-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІВДЕННОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
Контактна особа: Саєнко Сергій Олександрович 380577460300 cpmd1tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 623 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.08.2023 13:05 - 13.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 08.08.2023 13:05 - 16.08.2023 00:01
Період кваліфікації: 16.08.2023 00:05 - 21.08.2023 09:46
Період завантаження договору: 27.08.2023 00:00 - 06.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴623 500.00 Бензин А-95 (за талонами), Нафтовий газ скраплений (за пластиковими смарт-картами)