-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина (дошка обрізна хвойна)
Тендер Prozorro UA-2023-08-07-009353-a
Завершена
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 600.00 UAH
Номер:
078fc01dfe9a4a2288c6ae087d6caf87
Внутрішній номер закупівлі:
18605868
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-07-009353-a
Замовник:
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224614
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Лесі Українки, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Корнієнко +380322354102 teatr21@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.08.2023 15:47 - 12.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2023 15:47 - 15.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
15.08.2023 00:02 - 15.08.2023 11:33
Період завантаження договору:
21.08.2023 00:00 - 31.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 000.00 Деревина (дошка обрізна хвойна)