-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з утримання територій загального користування
Тендер Prozorro UA-2023-08-04-011174-a
Завершена
499 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 990.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 990.00 UAH
Номер:
47f12359fafc49668bbba1ab5ecbad0c
Внутрішній номер закупівлі:
18595009
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-04-011174-a
Замовник:
Управління з питань благоустрою та житлової політики виконавчого комітету Центрально-Міської районної у місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41830167
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул.Свято-Миколаївська, буд. 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ліана Похолок +380969907556 lianazakyp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
499 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.08.2023 17:36 - 12.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2023 17:36 - 15.08.2023 12:25
Період кваліфікації:
15.08.2023 12:26 - 25.08.2023 11:04
Період завантаження договору:
31.08.2023 00:00 - 10.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴499 000.00 Послуги з утримання територій загального користування