• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100)

Торги не відбулися

1 193 700.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 968.50 UAH
Номер: 44a19b3c3633428087b196851148559a
Внутрішній номер закупівлі: 18592415
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-04-008566-a   
Замовник: КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради"
Контактна особа: Ганна Проданова +380680494677 ar-cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 193 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.08.2023 14:54 - 11.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2023 14:54 - 14.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 7f9005b2580048aa9faae47c723d7cc2
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів
Період оскарження: 04.08.2023 20:16 - 15.08.2023 00:00
Дата опублікування: 04.08.2023 20:16
Дата виконання: 15.08.2023 00:03
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴1 193 700.00 вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100)