-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-08-04-006028-a
Завершена
112 837.91
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 128.37 UAH
мін. крок: 1% або 1 128.37 UAH
Номер:
637dfab6c06648229b1e5de200deb808
Внутрішній номер закупівлі:
18589898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-04-006028-a
Замовник:
КЗ "Обласна універсальна наукова бібліотека імені Олега Ольжича" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221998
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м Житомир, Новий Бульвар 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ступак Олександр Анатолійович +380412418696 admin-lib@lib.zt.ua http://www.lib.zt.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
112 837.91 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.08.2023 12:54 - 09.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2023 12:54 - 12.08.2023 00:00
Аукціон:
14.08.2023 15:11 - 14.08.2023 15:34
Період кваліфікації:
14.08.2023 15:34 - 17.08.2023 10:47
Період завантаження договору:
23.08.2023 00:00 - 02.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴112 837.91 Електрична енергія