-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Насос консольний
Тендер Prozorro UA-2018-03-21-001810-c
Торги не відбулися
2 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2.40 UAH
мін. крок: 0.1% або 2.40 UAH
Номер:
68a0635ef21346648f16fe3191193f82
Внутрішній номер закупівлі:
1858648
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-21-001810-c
Замовник:
Філія "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081293
-
Адреса:
03038, Україна, Київська обл., Київ, вул. ІВАНА ФЕДОРОВА, 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мамонтова Тетяна Михайлівна +380444652413 PKTB.MAMONTOVA@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
42122000-0 НасосиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2.40 UAH
Період уточнення:
21.03.2018 15:09 - 27.03.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
21.03.2018 15:09 - 06.04.2018 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насос консольний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018