-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги з обмолоту пшениці озимої; Послуги з обмолоту соняшника; Послуги з обмолоту сої; Послуги з обмолоту кукурудзи)
Тендер Prozorro UA-2023-08-01-011209-a
Обрана процедура закупівлі без використання електронної системи у зв’язку з тим, що були відмінені відкриті торги на закупівлю даних послуг за відсутності учасників (UA-2023-07-19-000746-a)
Завершена
284 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
086c910a97054124b6cc54b51e30729c
Внутрішній номер закупівлі:
18556469
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-01-011209-a
Замовник:
Дослідна станція лікарських рослин Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00482312
-
Адреса:
37535, Україна, Полтавська область, Березоточа, вулиця Покровська, 16а, село Березоточа, Лубенський район, Полтавська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бусь Наталія Миколаївна +380536190634 budslr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
284 500.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обмолоту пшениці озимої
Кількість
49 гектар
Період постачання
01.08.2023 - 31.12.2023
Місце постачання
37535, Україна, Полтавська область, Лубенський район, село Березоточа, вулиця Покровська, 16а
На карті
Послуги з обмолоту соняшника
Кількість
45 гектар
Період постачання
01.08.2023 - 31.12.2023
Місце постачання
37535, Україна, Полтавська область, Лубенський район, село Березоточа, вулиця Покровська, 16а
На карті
Послуги з обмолоту сої
Кількість
112.5 гектар
Період постачання
01.08.2023 - 31.12.2023
Місце постачання
37535, Україна, Полтавська область, Лубенський район, село Березоточа, вулиця Покровська, 16а
На карті
Послуги з обмолоту кукурудзи
Кількість
87 гектар
Період постачання
01.08.2023 - 31.12.2023
Місце постачання
37535, Україна, Полтавська область, Лубенський район, село Березоточа, вулиця Покровська, 16а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Заславець Іван Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2168505251
-
Контактна особа:
Заславець Іван Олександрович 0508725706
-
Адреса:
37573, Україна, Полтавська область, Лубенський район, село Шершнівка, вулиця Затишна, 50
Ціна пропозиції
284 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.08.2023 17:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
217e0c30a2a24e9e975f9a6b6b23fd2a
Ідентифікатор договору:
UA-2023-08-01-011209-a-c1
Постачальник:
ФОП Заславець Іван Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2168505251
-
Контактна особа:
Заславець Іван Олександрович 0508725706
-
Адреса:
37573, Україна, Полтавська область, Лубенський район, село Шершнівка, вулиця Затишна, 50
Номер договору:
01-08/14
Сума договору:
230 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з обмолоту пшениці озимої: 1 000.00000 UAH без ПДВ
Послуги з обмолоту соняшника: 800.00000 UAH без ПДВ
Послуги з обмолоту сої: 1 000.00000 UAH без ПДВ
Послуги з обмолоту кукурудзи: 1 000.00000 UAH без ПДВ
Послуги з обмолоту соняшника: 800.00000 UAH без ПДВ
Послуги з обмолоту сої: 1 000.00000 UAH без ПДВ
Послуги з обмолоту кукурудзи: 1 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2023 23:59
Дата підписання:
01.08.2023 00:00
Статус:
Підписаний