• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Деревина (дошка соснова)

Торги не відбулися

160 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Номер: dc6870baa59946eca0a866f2b589c951
Внутрішній номер закупівлі: 18551040
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-01-005757-a   
Замовник: Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"
Контактна особа: Андрій Корнієнко +380322354102 teatr21@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.08.2023 13:20 - 06.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 01.08.2023 13:20 - 09.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴160 000.00 Деревина (дошка соснова)