• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт асфальтового покриття по вул. Д. Момотюка в с. Берег) ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстових документів з файлів, що містить тендерну документацію з додатками, яка містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». З урахуванням обсягу видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів

Завершена

720 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 600.00 UAH
Номер: 999f90f973ba4124bd0dbbaabe3b58a3
Внутрішній номер закупівлі: 18532079
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-28-006964-a   
Замовник: Смизька селищна рада
Контактна особа: Міщук Оксана Миколаївна +380669765072 o.mischuk@ukr.net https://smyzka-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 720 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.07.2023 14:47 - 04.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2023 14:47 - 07.08.2023 10:00
Аукціон: 08.08.2023 14:02 - 08.08.2023 14:31
Період кваліфікації: 08.08.2023 14:31 - 11.08.2023 18:06
Період завантаження договору: 17.08.2023 00:00 - 27.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴720 000.00 Послуги з благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт асфальтового покриття по вул. Д. Момотюка в с. Берег)