-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля марки ДГ, вугілля марки ЖКО
Тендер Prozorro UA-2018-03-26-001147-b
Торги відмінено
3 486 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 430.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 430.00 UAH
Номер:
ee5dff17e7e64d268129d23569a58aa0
Внутрішній номер закупівлі:
1851508
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-26-001147-b
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832960
-
Адреса:
84406, Україна, Донецька область, м. Лиман, вул. Незалежності, буд.15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталій Зеленський +380626141771 limangoroo2018@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 486 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
17 430.00 UAH
Період уточнення:
26.03.2018 12:25 - 01.04.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2018 12:25 - 11.04.2018 16:00
Аукціон:
з 12.04.2018 11:10
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля марки ДГ, вугілля марки ЖКО
Кількість
830 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
84400, Україна, Донецька область, м. Лиман та район, ДНЗ, НВК, ЗОШ управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради
На карті
Інформація про скасування
Номер:
94d5da5e356a4b66bb8c198fb6ec0f6a
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
04.04.2018 12:58
Статус:
Виконано