-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рушниця-антидрон "ANTIDRON KVS G-6+"
Тендер Prozorro UA-2023-07-25-008133-a
Категорія Замовника: пункт 1 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.
Торги не відбулися
1 010 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 100.00 UAH
Номер:
cf8a7dcd89ca448e92f126db4e426930
Внутрішній номер закупівлі:
18496145
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-25-008133-a
Замовник:
Млинівська селищна рада Дубенського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04386338
-
Адреса:
35100, Україна, Рівненська область, Млинів, вул. Степана Бандери, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Доманська +380365965484 lenadomanska24@gmail.com http://smt.mln.rv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 010 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2023 14:38 - 30.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2023 14:38 - 02.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 010 000.00 Рушниця-антидрон "ANTIDRON KVS G-6+"