-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Підрізання дерев і живих огорож
Тендер Prozorro UA-2018-03-22-001895-b
Підрізання дерев і живих огорож
Завершена
405 043.20
UAH з ПДВ
Номер:
01292b7c344c4636ba738e7281fda55e
Внутрішній номер закупівлі:
1848672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-22-001895-b
Замовник:
Виконавчий комітет Старобільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04051833
-
Адреса:
92703, Україна, Луганська область, СТАРОБІЛЬСЬК, вул. Центральна, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Конкіна Олена Андріївна +380646121990 misto.starobilsk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником двічі відмінено відкриті торги згідно предмету закупівлі послуг «Підрізання дерев і живих огорож» через відсутність достатньої кількості учасників та у порядку ст..31 Закону (оголошення про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель №№ UA-2018-02-06-000606-a/ UA-2018-03-03-000141-c відповідно), при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
405 043.20 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підрізання дерев і живих огорож
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
БЛАГОУСТРІЙ м.СТАРОБІЛЬСЬК,
Оскарження: 22.03.2018 15:46 - 02.04.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221640
-
Контактна особа:
Толок Микола Васильович +380646122558 kp.blagoustriy.stb@gmail.com
-
Адреса:
92700, Україна, Луганська область, СТАРОБІЛЬСЬК, Кв. Ватутіна 14-Б
Оскарження: 22.03.2018 15:46 - 02.04.2018 01:00
Ціна пропозиції
405 043.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.03.2018 15:47
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
e2aabfb6a27d4980bda524d540135c24
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-22-001895-b-b1
Постачальник:
БЛАГОУСТРІЙ м.СТАРОБІЛЬСЬК,
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221640
-
Контактна особа:
Толок Микола Васильович +380646122558 kp.blagoustriy.stb@gmail.com
-
Адреса:
92700, Україна, Луганська область, СТАРОБІЛЬСЬК, Кв. Ватутіна 14-Б
Номер договору:
43
Сума договору:
405 043.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
03.04.2018 14:00
Статус:
Підписаний