-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги та тротуару по вул. Госпітальєрів від буд. № 175 до перетину з дорогою державного значення Р-71 м. Балта Подільського району Одеської області, код – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2023-07-24-009545-a
Роботи
Завершена
8 550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 85 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 85 500.00 UAH
Номер:
e2166ebdeda04980a710c2421db293b2
Внутрішній номер закупівлі:
18484916
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-24-009545-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "БАЛТА-БЛАГОУСТРІЙ" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42668567
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, місто Балта(з), пров.Коритнянський, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Золотарьова Наталія +380954718516 balta_blagoustriy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
8 550 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.07.2023 15:38 - 31.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2023 15:38 - 03.08.2023 10:00
Аукціон:
04.08.2023 14:06 - 04.08.2023 14:35
Період кваліфікації:
04.08.2023 14:35 - 14.08.2023 10:40
Період завантаження договору:
20.08.2023 00:00 - 30.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 550 000.00 Капітальний ремонт дороги та тротуару по вул. Госпітальєрів від буд. № 175 до перетину з дорогою державного значення Р-71 м. Балта Подільського району Одеської області, код – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника