-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Профілактичне медичне обстеження водіїв (ЧОВ)
Тендер Prozorro UA-2023-07-24-005049-a
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Профілактичне медичне обстеження водіїв (ЧОВ)) – 1 послуга Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
Торги не відбулися
5 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 25.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 25.00 UAH
Номер:
58fa3163b93a444b9f74516602bc0aab
Внутрішній номер закупівлі:
18480478
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-24-005049-a
Замовник:
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21908235
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Сергія Нігояна, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Андрейченко +0503618408 dp@ucrf.gov.ua http://ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.07.2023 12:21 - 29.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2023 12:21 - 01.08.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 000.00 Профілактичне медичне обстеження водіїв (ЧОВ)