-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт тротуару по вул. Любомирська від вул. Леоніда Каденюка до вул. Любомира Гузара м. Балта Подільського району Одеської області, код – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2023-07-21-010312-a
предмет закупівлі: роботи
Торги не відбулися
1 925 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 19 250.00 UAH
Номер:
e66e47793d2446de865600aeef943d20
Внутрішній номер закупівлі:
18473510
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-21-010312-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "БАЛТА-БЛАГОУСТРІЙ" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42668567
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, місто Балта(з), пров.Коритнянський, будинок 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Золотарьова Наталія +380954718516 balta_blagoustriy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 925 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.07.2023 16:28 - 31.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2023 16:28 - 03.08.2023 10:00
Аукціон:
04.08.2023 15:56 - 04.08.2023 16:25
Період кваліфікації:
з 04.08.2023 16:25
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
3dfe6866af3e401ab5572efe2efc115c
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі рішенням Балтської міської ради «Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 22 грудня 2022 року № 1019-VIII «Про бюджет Балтської міської територіальної громади на 2023 рік» № 1344-VIII від 17 серпня 2023 року було внесено зміни до кошторису та плану асигнувань на 2023 рік, за яким скорочено видатки на закупівлі, зокрема Закупівлю.
Відповідно до підпункту 3 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг.
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
24.08.2023 13:58 - 04.09.2023 00:00
Дата опублікування:
24.08.2023 13:58
Дата виконання:
04.09.2023 00:04
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 925 000.00 Капітальний ремонт тротуару по вул. Любомирська від вул. Леоніда Каденюка до вул. Любомира Гузара м. Балта Подільського району Одеської області, код – 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника