• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

бензин А-95 та дизельне паливо

закупівля здійснюється з метою забезпечення додаткової потреби підприємства до кінця 2023 року

Торги не відбулися

433 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 200.00 UAH
Номер: 1171c60549f94236938f3c7e1a7e6ba3
Внутрішній номер закупівлі: 18467964
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-21-004716-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАКАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Олексієнко +380505997091 makarivpmsd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 433 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.07.2023 12:24 - 28.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 21.07.2023 12:24 - 31.07.2023 11:00
Аукціон: 01.08.2023 14:01 - 01.08.2023 14:24
Період кваліфікації: 01.08.2023 14:24 - 11.08.2023 10:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴433 200.00 бензин А-95 та дизельне паливо