-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби та муфти для водопровідних мереж, код ДК 021:2015 (CPV): 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2023-07-19-011667-a
Труби та муфти для водопровідних мереж, код ДК 021:2015 (CPV): 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Завершена
240 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 404.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 404.00 UAH
Номер:
31dcdbf981e0433985ed2cd9c03087c6
Внутрішній номер закупівлі:
18449590
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-19-011667-a
Замовник:
Воскресенська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04376682
-
Адреса:
57210, Україна, Миколаївська область, смт. Воскресенське, вул. Cоборна, буд. 86
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Кучманич +380512688421 04376682@mail.gov.ua https://voskresenska.rada.today
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.07.2023 17:05 - 24.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.07.2023 17:05 - 27.07.2023 00:00
Аукціон:
27.07.2023 13:49 - 27.07.2023 14:36
Період кваліфікації:
27.07.2023 14:36 - 15.08.2023 14:34
Період завантаження договору:
21.08.2023 00:00 - 31.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴240 400.00 Труби та муфти для водопровідних мереж, код ДК 021:2015 (CPV): 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби