-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пелети паливні з лушпиння соняшника
Тендер Prozorro UA-2023-07-19-011010-a
Завершена
975 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 875.00 UAH
Номер:
7ef4eb36b6844918a16e01a95c251836
Внутрішній номер закупівлі:
18448912
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-19-011010-a
Замовник:
Відділ освіти Соколівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41830324
-
Адреса:
27641, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Соколівське, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лимар Максим Петрович 380669800970 sokolosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
975 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.07.2023 16:33 - 24.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.07.2023 16:33 - 27.07.2023 00:00
Аукціон:
27.07.2023 14:39 - 27.07.2023 15:08
Період кваліфікації:
27.07.2023 15:08 - 09.08.2023 15:23
Період завантаження договору:
15.08.2023 00:00 - 25.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴975 000.00 Пелети паливні з лушпиння соняшника