• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Канцелярське приладдя

Лот 1. Канцелярські матеріали; Лот 2. Папір А4

Торги не відбулися

263 382.50 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 809.83 UAH
Номер: 74cbc048411a4545adb01e9ccdd557c3
Внутрішній номер закупівлі: 1844273
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-16-001517-a   
Замовник: Одеська митниця ДФС
Контактна особа: Стрілка Людмила +380487342825 od.sklad@customs.sfs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 263 382.50 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.03.2018 17:18 - 23.03.2018 16:00
Період прийому пропозицій: 16.03.2018 17:18 - 02.04.2018 17:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴80 982.50 Лот 1. Канцелярські матеріали
  • Лот №2 ₴182 400.00 Лот 2. Папір А4