• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Послуги з поточного ремонту доріг Петриківської селищної ради: с. Лобойківка, проїзд між вулицями Дружби та Першотравнева, вулиця, Партизанська, вулиця Дружби».

Завершена

1 190 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 950.00 UAH
Номер: a748129b01884ca78628a084223c2893
Внутрішній номер закупівлі: 18441683
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-19-003747-a   
Замовник: ВІДДІЛ БУДІВНИЦТВА, БЛАГОУСТРОЮ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Кільчинська +380563422757 petrbud@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45233120-6 Будівництво дорігАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.07.2023 11:19 - 24.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 19.07.2023 11:19 - 27.07.2023 11:16
Період кваліфікації: 27.07.2023 11:19 - 31.07.2023 13:51
Період завантаження договору: 06.08.2023 00:00 - 16.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 190 000.00 «Послуги з поточного ремонту доріг Петриківської селищної ради: с. Лобойківка, проїзд між вулицями Дружби та Першотравнева, вулиця, Партизанська, вулиця Дружби».