-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри та фільтруючі елементи до техніки)
Тендер Prozorro UA-2023-07-17-009854-a
Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри та фільтруючі елементи до техніки) 40 найменування
Завершена
52 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 300.00 UAH
Номер:
62764f8a5d664d94aae6e54c10b7e0df
Внутрішній номер закупівлі:
18424129
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-17-009854-a
Замовник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Українка, вулиця Промислова, 1, місто Українка, Обухівський район, Київська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Орлова Ірина 380457255462 orlova@tptes.centrenergo.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
52 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.07.2023 16:42 - 27.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2023 16:42 - 30.08.2023 09:00
Аукціон:
31.08.2023 12:40 - 31.08.2023 13:09
Період кваліфікації:
31.08.2023 13:09 - 06.09.2023 14:04
Період завантаження договору:
12.09.2023 00:00 - 22.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 500.00 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри та фільтруючі елементи до техніки)