-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Ковбаса варена, ковбаса напівкопчена, сосиски, консерви м’ясні
Тендер Prozorro UA-2018-03-19-001117-c
Завершена
662 620.80
UAH з ПДВ
Номер:
f0c393315ba24cb2ad91ca0e6055c04e
Внутрішній номер закупівлі:
1841084
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-19-001117-c
Замовник:
Управління освіти Ніжинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147606
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вул.Купецька 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Карась Катерина Володимирівна +380463171524 tenderosvitanizhyn@ukr.net http://osvita-nizhyn.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
662 620.80 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ковбаса варена
Кількість
5000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Консерви м’ясні
Кількість
240 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Ковбаса напівкопчена
Кількість
125 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Сосиски
Кількість
5000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАТ Базис
Оскарження: 19.03.2018 12:52 - 25.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14231737
-
Контактна особа:
Кудра Альона 915-907 elena_danko@bazis.cn.ua
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ву. Любецька 70
Оскарження: 19.03.2018 12:52 - 25.03.2018 00:00
Ціна пропозиції
662 620.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.03.2018 12:55
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6147e7a3387f4b11b05309a6d6d4b015
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-19-001117-c-b1
Постачальник:
ПАТ Базис
×
-
Код ЄДРПОУ:
14231737
-
Контактна особа:
Кудра Альона 915-907 elena_danko@bazis.cn.ua
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ву. Любецька 70
Номер договору:
251
Сума договору:
406 188.08 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.04.2018 00:00 - 28.02.2019 23:59
Дата підписання:
02.04.2018 00:00
Статус:
Підписаний