-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Бензин, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2018-03-03-000739-c
Бензин, дизельне паливо
Завершена
599 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 8 937.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 8 937.00 UAH
Номер:
635e8d9b650a49aab27b28c27bcd5add
Внутрішній номер закупівлі:
1840378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-03-000739-c
Замовник:
Відділ освіти Новоселицької РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
40223907
-
Адреса:
60300, Україна, Чернiвецька область, НОВОСЕЛИЦЯ, вулиця Центральна, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Берегеч Кароліна Григорівна 0373351098 novosvita_tender@ua.fm
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
599 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.03.2018 13:42 - 08.03.2018 23:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2018 13:42 - 18.03.2018 23:00
Аукціон:
19.03.2018 12:04 - 19.03.2018 13:06
Період кваліфікації:
19.03.2018 13:06 - 20.03.2018 17:10
Період завантаження договору:
19.03.2018 13:06 - 08.04.2018 13:06
Тендерна документація
- Лот №1 ₴301 100.00 Бензин
- Лот №2 ₴297 900.00 Дизельне паливо