• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Нафта і дистиляти

Торги не відбулися

990 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 5% або 49 500.00 UAH
Номер: 1d7d1f19055a4ead97d6ed722fd047c4
Внутрішній номер закупівлі: 1840000
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-01-29-000772-c   
Замовник: НОВОЧОРТОРИЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ ТЕХНІКУМ
Контактна особа: Наташа Омельчук +380674112459 opno30@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 990 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 49 500.00 UAH
Період уточнення: 29.01.2018 10:57 - 04.02.2018 10:48
Період прийому пропозицій: 29.01.2018 10:57 - 14.02.2018 10:48
Аукціон: 15.02.2018 12:40 - 15.02.2018 13:01
Період кваліфікації: 15.02.2018 13:01 - 21.03.2018 15:23

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 10 тонни
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 13120, Україна, Житомирська область, Нова Чортория, Незалежності, 36 На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 30 тонни
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 13120, Україна, Житомирська область, Нова Чортория, Незалежності, 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОККО КОНТРАКТ"

Оскарження: 09.03.2018 10:07 - 20.03.2018 00:00
Початкова пропозиція 969 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
920 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.03.2018 11:15
Документи 25
Скарги 0
ТОВ "ТРІОЛСЕРВІС"

Оскарження: 09.03.2018 11:15 - 01.04.2018 01:00
Початкова пропозиція 985 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
935 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.03.2018 15:23
Документи 10
Скарги 0