-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ШГВ23П-099 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення лабораторних досліджень стічної та поверхневої води (бактеріальні дослідження стічної води в місцях випуску в поверхневі водойми))
Тендер Prozorro UA-2023-07-11-006322-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації
Завершена
120 380.54
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
Номер:
df9140abef9648cca4ceb03808f66d49
Внутрішній номер закупівлі:
18371597
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-11-006322-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Демченко +380675775883 serhii.demchenko@ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
120 380.54 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.07.2023 13:56 - 16.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2023 13:56 - 19.07.2023 17:00
Аукціон:
20.07.2023 14:40 - 20.07.2023 15:03
Період кваліфікації:
20.07.2023 15:03 - 29.08.2023 14:38
Період завантаження договору:
04.09.2023 00:00 - 14.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 380.54 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення лабораторних досліджень стічної та поверхневої води (бактеріальні дослідження стічної води в місцях випуску в поверхневі водойми))