-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина (дошка соснова)
Тендер Prozorro UA-2023-07-11-002525-a
Торги не відбулися
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Номер:
99a42c1d7d09452cb520c1af9af0fddb
Внутрішній номер закупівлі:
18367833
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-11-002525-a
Замовник:
Державне підприємство "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224614
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Лесі Українки, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Корнієнко +380322354102 teatr21@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.07.2023 10:39 - 16.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.07.2023 10:39 - 19.07.2023 10:29
Аукціон:
20.07.2023 14:31 - 20.07.2023 14:54
Період кваліфікації:
20.07.2023 14:54 - 01.08.2023 10:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 000.00 Деревина (дошка соснова)