• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

М'ясо

Завершена

237 887.36 UAH з ПДВ
Номер: 3a62d5bd6ce64d1e96cc225b43833be8
Внутрішній номер закупівлі: 1834899
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-03-15-000098-a   
Замовник: Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради
Контактна особа: Даскал Тетяна Миколаївна +380515430317 ochakiv-internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість: 237 887.36 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Документів не завантажено.

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Курятина, тушки охолоджені - 130 кг, Курятина, тушки заморожені - 50 кг, свинина без кості охолоджена - 1852 кг, свинина без кості заморожена - 200 кг, печінка яловича охолоджена - 60 кг, печінка яловича заморожена - 20 кг
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 2312 кілограм
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 57508, Україна, Миколаївська область, м. Очаків, вул. Лоцманська, 56 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Коваль В.О.

Оскарження: 15.03.2018 09:54 - 26.03.2018 01:00
Ціна пропозиції 237 887.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.03.2018 14:03
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: a1aa04ad104f4e469f46a8aad3464af2
Ідентифікатор договору: UA-2018-03-15-000098-a-a1
Постачальник: ФОП Коваль В.О.
Номер договору: 15
Сума договору: 237 887.36 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.04.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 26.03.2018 01:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s