-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
(ДК 021:2015 - код 03451100- 7 – Саджанці (Саджанці кущів троянд)).
Тендер Prozorro UA-2018-01-30-003500-c
Завершена
1 462 860.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 314.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 314.30 UAH
Номер:
1f74a1e4b3d24856aaee13f4211b80b9
Внутрішній номер закупівлі:
1833480
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-30-003500-c
Замовник:
Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362123
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, вул Кудрявська 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванова Марія Вікторівна +380442723536 kievzelenbudtender@gmail.com http://kievzelenbud.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03451100-7 СаджанціАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 462 860.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 314.30 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
43 885.80 UAH
Період уточнення:
30.01.2018 15:48 - 10.02.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2018 15:48 - 20.02.2018 18:00
Аукціон:
21.02.2018 15:29 - 21.02.2018 16:02
Період кваліфікації:
21.02.2018 16:02 - 12.03.2018 16:25
Період завантаження договору:
12.03.2018 16:22 - 01.04.2018 16:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(ДК 021:2015 - код 03451100- 7 – Саджанці (Саджанці кущів троянд)).
Кількість
14000 штуки
Період постачання
06.03.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Флорекс Україна
Оскарження: 21.02.2018 16:02 - 11.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33781534
-
Контактна особа:
Петухов Максим Наумович +380501812335 ceo@florex.ua
-
Адреса:
02098, Україна, Київська область, Київ, вул. Березняківська, буд. 29 літ. Б
Оскарження: 21.02.2018 16:02 - 11.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
99 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
99 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.02.2018 10:21
Документи
3
Скарги
0
ТОВ АГРІТЕК
Оскарження: 12.03.2018 15:55 - 23.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41058298
-
Контактна особа:
ГОРДІЄНКО ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ +380504695720 agritek@ukr.net
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Зоологічна, будинок 4А, офіс 139
Оскарження: 12.03.2018 15:55 - 23.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 377 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 377 600.00 UAH з ПДВ
Документи
11
Скарги
0
ТОВ МЕДІ ГРІН ТРІМІКС
Оскарження: 12.03.2018 16:22 - 23.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39028133
-
Контактна особа:
Мартиненко Дмитро Едуардович +380634008440 treemix@ukr.net
-
Адреса:
03038, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Федорова, 31
Оскарження: 12.03.2018 16:22 - 23.03.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 433 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 433 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.03.2018 16:25
Документи
10
Скарги
0
КОМУНАЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖЗЕЛЕНГОСП" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03362413
-
Контактна особа:
КОМУНАЛЬНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЖЗЕЛЕНГОСП" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ +380963338823 zelenhoz.tender@gmail.com http://zelenhoz.com.ua
-
Адреса:
69600, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, Запорізька область, місто Запоріжжя, Комунарський район, вулиця Оріхівське шосе, будинок 9
Початкова пропозиція
1 456 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 456 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
887fd009eb3c457caf78a6c7b8cc3794
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-30-003500-c-a2
Постачальник:
ТОВ МЕДІ ГРІН ТРІМІКС
×
-
Код ЄДРПОУ:
39028133
-
Контактна особа:
Мартиненко Дмитро Едуардович +380634008440 treemix@ukr.net
-
Адреса:
03038, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Федорова, 31
Номер договору:
33/3
Сума договору:
1 433 040.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.03.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
29.03.2018 00:00
Статус:
Підписаний