-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ріжуча кромка до автогрейдера SEM 922(код ДК 021:2015 43630000-8 Частини прохідних машин)
Тендер Prozorro UA-2023-07-04-012571-a
Завершена
225 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 250.00 UAH
Номер:
350205f7a91145f6be3ab7289399542a
Внутрішній номер закупівлі:
18314136
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-04-012571-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Кетрисанівське" Кетрисанівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44309812
-
Адреса:
27247, Україна, Кіровоградська область, Бобринецький р-н, село Кетрисанівка, вул.Центральна, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Пономаренко +380979644427 ponomarenkoelena@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
43630000-8 Частини прохідних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.07.2023 18:01 - 09.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2023 18:01 - 12.07.2023 10:00
Аукціон:
13.07.2023 11:08 - 13.07.2023 11:37
Період кваліфікації:
13.07.2023 11:37 - 20.07.2023 11:50
Період завантаження договору:
26.07.2023 00:00 - 05.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴225 000.00 Ріжуча кромка до автогрейдера SEM 922