-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Відновлення пропускної здатності зливової мережі (Гідродинамічне очищення мережі зливової каналізації)
Тендер Prozorro UA-2023-07-04-009630-a
Завершена
2 436 808.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 24 368.08 UAH
мін. крок: 1% або 24 368.08 UAH
Номер:
5966542daf2c4d938e383b71e5390071
Внутрішній номер закупівлі:
18311202
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-04-009630-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Бердичівкомунсервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37752790
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Чуднівська, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Соловей +380963250285 komunservis-prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 436 808.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.07.2023 15:23 - 12.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2023 15:23 - 15.07.2023 00:00
Аукціон:
17.07.2023 13:21 - 17.07.2023 14:02
Період кваліфікації:
17.07.2023 14:02 - 19.07.2023 13:58
Період завантаження договору:
25.07.2023 00:00 - 04.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 436 808.40 ДК 021:2015- 90470000-2 Послуги з чищення каналізаційних колекторів (Відновлення пропускної здатності зливової мережі (Гідродинамічне очищення мережі зливової каналізації))