-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із забезпечення доступу органів місцевого самоврядування до мережі Інтернет у будівлі Дніпровської міської ради за адресою м. Дніпро, вул. Орловська, буд. 33А
Тендер Prozorro UA-2018-03-06-003081-c
Завершена
3 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
033f2502a07c46f6919e5262659f7e15
Внутрішній номер закупівлі:
1830125
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-06-003081-c
Замовник:
Управління інформаційних технологій Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40429588
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр-т. Дмитра Яворницького, буд. 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зайцева Ірина +380677551640 infotehnologu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо замовником двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, замовником застосовується переговорна процедура закупівлі.
Очікувана вартість:
3 300.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із забезпечення доступу органів місцевого самоврядування до мережі Інтернет у будівлі Дніпровської міської ради за адресою м. Дніпро, вул. Орловська, буд. 33А
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Орловська, буд. 33А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДАТАГРУП"
Оскарження: 06.03.2018 19:44 - 18.03.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31720260
-
Контактна особа:
Шелемба Михайло Васильович +380445380008
-
Адреса:
03057, Україна, Київ, Київ, Солом'янський район ВУЛИЦЯ СМОЛЕНСЬКА будинок 31-33
Оскарження: 06.03.2018 19:44 - 18.03.2018 00:00
Ціна пропозиції
3 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.03.2018 13:09
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
0093e53ce5004763a6a7cb8cee14af1b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-06-003081-c-c1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДАТАГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31720260
-
Контактна особа:
Шелемба Михайло Васильович +380445380008
-
Адреса:
03057, Україна, Київ, Київ, Солом'янський район ВУЛИЦЯ СМОЛЕНСЬКА будинок 31-33
Номер договору:
226769
Сума договору:
3 300.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
26.03.2018 13:05
Статус:
Підписаний