-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мікроскопи: НК 024:2023: 35484 – Мікроскоп світловий стандартний
Тендер Prozorro UA-2023-07-03-010734-a
Закупівля проводиться відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Завершена
444 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 220.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 220.00 UAH
Номер:
5c1aec0304d8421faea510b4b24a81e6
Внутрішній номер закупівлі:
18300989
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-03-010734-a
Замовник:
ДУ "ІПАГ ім. акад. О.М.Лук’янової НАМН України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012022
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, м. Київ, вул. П. Майбороди, б. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рудик Вікторія +380444890186 vikka_pag@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38510000-3 МікроскопиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
444 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.07.2023 17:49 - 08.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2023 17:49 - 11.07.2023 09:00
Період кваліфікації:
11.07.2023 09:02 - 18.07.2023 17:05
Період завантаження договору:
24.07.2023 00:00 - 03.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴444 000.00 Мікроскопи: НК 024:2023: 35484 – Мікроскоп світловий стандартний