-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електротельфери (таль електрична) вантажопідйомністю 2 т. ДК 021:2015 (42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2023-07-03-010533-a
Процедура закупівлі проводиться відповідно до постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами детальніше див. тендерну документацію Джерело фінансування – власні кошти Мова, якою повинні готуватися пропозиції – українська.
Завершена
400 880.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 004.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 004.40 UAH
Номер:
e324ea898fae4409917824b78f9e5957
Внутрішній номер закупівлі:
18300787
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-03-010533-a
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Салій Надія Миколаївна 0487271430 ntvk@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 880.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2023 17:18 - 09.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2023 17:18 - 12.07.2023 10:00
Аукціон:
13.07.2023 15:00 - 13.07.2023 15:29
Період кваліфікації:
13.07.2023 15:29 - 07.08.2023 13:57
Період завантаження договору:
13.08.2023 00:00 - 23.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 880.00 Електротельфери (таль електрична) вантажопі-дйомністю 2 т. ДК 021:2015 (42410000-3 - Підіймально-транспортувальне обладнання)