-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот № 1 - послуги фізичної охорони; лот № 2 - послуги пультової охорони (ЗОШ та ДНЗ м. Ужгорода); лот № 3 - послуги пультової охорони (інші об'єкти замовника)
Тендер Prozorro UA-2018-01-26-003756-b
Завершена
885 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 90.00 UAH
мін. крок: 0% або 90.00 UAH
Номер:
cd2b024adb404e53afb3075232ff53ef
Внутрішній номер закупівлі:
1828772
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-26-003756-b
Замовник:
Управління освіти Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143264
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, пл. Жупанатська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Гайович +380994352847,+380312233222 osvita@osvita-uzhgorod.gov.ua http://osvita-uzhgorod.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
885 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.01.2018 21:35 - 02.02.2018 23:59
Період прийому пропозицій:
26.01.2018 21:35 - 12.02.2018 23:59
Аукціон:
13.02.2018 14:51 - 13.02.2018 15:24
Період кваліфікації:
13.02.2018 15:24 - 14.03.2018 18:55
Період завантаження договору:
13.02.2018 15:24 - 05.03.2018 15:24
Тендерна документація
- Лот №1 ₴810 000.00 Послуги фізичної охорони
- Лот №2 ₴57 600.00 Послуги пультової охорони (ЗОШ та ДНЗ м. Ужгорода)
- Лот №3 ₴18 000.00 Послуги пультової охорони (інші об'єкти замовника)