-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33600000-6 Фармацевтична продукція (РЕФОРДЕЗ-НОВОФАРМ (Hydroxyethylstarch), ДЕКАСАН (Decamethoxine), НАТРІЮ ХЛОРИД (Sodium chloride), НАТРІЮ ХЛОРИД (Sodium chloride), РЕОДАР (Electrolytes in combination with other drugs), ТРИСОЛЬ (Electrolytes), АМІАК (Ammonia), САНГІВА (Comb drug), БРИЛЬЯНТОВИЙ ЗЕЛЕНИЙ (Viride nitens), РІНАЗАЛ (Xylometazoline), РІНАЗАЛ (Xylometazoline), ДИМЕКСИД (Dimethyl sulfoxide), ЗІПЕЛОР (Benzydamine), ЗІПЕЛОР (Benzydamine), ЙОД (Iodine), ЙОДДИЦЕРИН (Iodine), ТИМОЛОЛ (Timolol), ІНГАЛІПТ-Н (Streptomycin), ЛІОТРОМБ (Heparin), ЛЕВОМІЦЕТИН-ОЗ (Chloramphenicol), ГЕПАРИН (Heparin), ОКСОЛІН (Oxolin), ТРИМІСТИН (Triamcinolone and antiseptics), МІРАМІСТИН (Myramistin), ОТОТОН (Comb drug), ПЕРЕКИС ВОДНЮ (Hydrogen peroxide), ПЕРЕКИС ВОДНЮ (Hydrogen peroxide), РИНТ (Oxymetazoline), САЛЬБУТАМОЛ-НЕО (Salbutamol), СУЛЬФАЦИЛ (Sulfacetamide), ТІОТРИАЗОЛІН (Tiazotic acid), ТОБРАМІЦИН (Tobramycin), ТРОПІКАМІД (Tropicamide), ФАРМАДИПІН (Nifedipine), ХЕПІЛОР (Comb drug), ХЛОРГЕКСИДИН (Chlorhexidine), ХЛОРОФІЛІПТ (Chlorophyllipt), АМІОДАРОН (Amiodarone), АМІЗОН (Enisamium iodide), АНАПРИЛІН- ЗДОРОВ’Я (Propranolol), АНДИПАЛ-В (Metamizole sodium, combinations excl. Psycholeptics), АЦЕТИЛСАЛІЦИЛОВА КИСЛОТА (Acetylsalicylic acid), БЕЛАСТЕЗИН (Comb drug), ТРИСЕПТОЛ (Sulfamethoxazole and trimethoprim), ВАЛЕРІАНИ ЕКСТРАКТ (Valerianae radix), ГАВІСКОН (Comb drug), ДЕКВАДОЛ (Comb drug), ДРОТАВЕРИН (Drotaverine), ЕНТЕРОСГЕЛЬ (Mono), ЛОПЕРАМІД (Loperamide), КАПТОПРИЛ (Captopril), КАПТОПРЕС-ДАРНИЦЯ (Captopril and diuretics), КОРВАЛМЕНТ (Validol), ЛІЗАК (Comb drug), ЛОРАТАДИН (Loratadine), МЕТОКЛОПРАМІД (Metoclopramide), НІФУРОКСАЗИД (Nifuroxazide), ПАПАЗОЛ (Comb drug), ПАРАЦЕТАМОЛ (Paracetamol), РИФАМПІЦИН (Rifampicin), РЕНАЛГАН (Pitofenone and analgesics))
Тендер Prozorro UA-2023-06-30-002952-a
Фармацевтична продукція
Торги не відбулися
96 005.06
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 490.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 490.00 UAH
Номер:
4c43720aebd6403ca4f84e98955a678c
Внутрішній номер закупівлі:
18283150
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-30-002952-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ПІВДЕННИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, місто Южне, вул.Берегова, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана Кладко +380487507623 oksana.kladko@port-yuzhny.com.ua http://www.port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
96 005.06 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.06.2023 11:21 - 07.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2023 11:21 - 10.07.2023 12:00
Період кваліфікації:
10.07.2023 12:00 - 19.07.2023 09:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴96 005.06 33600000-6 Фармацевтична продукція (РЕФОРДЕЗ-НОВОФАРМ (Hydroxyethylstarch) ДЕКАСАН (Decamethoxine), НАТРІЮ ХЛОРИД (Sodium chloride), НАТРІЮ ХЛОРИД (Sodium chloride), РЕОДАР (Electrolytes in combination with other drugs), ТРИСОЛЬ (Electrolytes), АМІАК (Ammonia), САНГІВА (Comb drug), БРИЛЬЯНТОВИЙ ЗЕЛЕНИЙ (Viride nitens), РІНАЗАЛ (Xylometazoline), РІНАЗАЛ (Xylometazoline), ДИМЕКСИД (Dimethyl sulfoxide), ЗІПЕЛОР (Benzydamine), ЗІПЕЛОР (Benzydamine), ЙОД (Iodine), ЙОДДИЦЕРИН (Iodine), ТИМОЛОЛ (Timolol), ІНГАЛІПТ-Н (Streptomycin), ЛІОТРОМБ (Heparin), ЛЕВОМІЦЕТИН-ОЗ (Chloramphenicol), ГЕПАРИН (Heparin), ОКСОЛІН (Oxolin), ТРИМІСТИН (Triamcinolone and antiseptics), МІРАМІСТИН (Myramistin), ОТОТОН (Comb drug), ПЕРЕКИС ВОДНЮ (Hydrogen peroxide), ПЕРЕКИС ВОДНЮ (Hydrogen peroxide), РИНТ (Oxymetazoline), САЛЬБУТАМОЛ-НЕО (Salbutamol), СУЛЬФАЦИЛ (Sulfacetamide), ТІОТРИАЗОЛІН (Tiazotic acid), ТОБРАМІЦИН (Tobramycin), ТРОПІКАМІД (Tropicamide), ФАРМАДИПІН (Nifedipine), ХЕПІЛОР (Comb drug), ХЛОРГЕКСИДИН (Chlorhexidine), ХЛОРОФІЛІПТ (Chlorophyllipt), АМІОДАРОН (Amiodarone), АМІЗОН (Enisamium iodide), АНАПРИЛІН- ЗДОРОВ’Я (Propranolol), АНДИПАЛ-В (Metamizole sodium, combinations excl. Psycholeptics), АЦЕТИЛСАЛІЦИЛОВА КИСЛОТА (Acetylsalicylic acid), БЕЛАСТЕЗИН (Comb drug), ТРИСЕПТОЛ (Sulfamethoxazole and trimethoprim), ВАЛЕРІАНИ ЕКСТРАКТ (Valerianae radix), ГАВІСКОН (Comb drug), ДЕКВАДОЛ (Comb drug), ДРОТАВЕРИН (Drotaverine), ЕНТЕРОСГЕЛЬ (Mono), ЛОПЕРАМІД (Loperamide), КАПТОПРИЛ (Captopril), КАПТОПРЕС-ДАРНИЦЯ (Captopril and diuretics), КОРВАЛМЕНТ (Validol), ЛІЗАК (Comb drug), ЛОРАТАДИН (Loratadine), МЕТОКЛОПРАМІД (Metoclopramide), НІФУРОКСАЗИД (Nifuroxazide), ПАПАЗОЛ (Comb drug), ПАРАЦЕТАМОЛ (Paracetamol), РИФАМПІЦИН (Rifampicin), РЕНАЛГАН (Pitofenone and analgesics))