-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот 1: Папір для друку, Лот 2: Конверти, Лот 3: Канцелярське приладдя
Тендер Prozorro UA-2018-03-12-000359-a
Торги не відбулися
440 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 250.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 250.00 UAH
Номер:
3cbd0405feb64dfa9c54c188372c9365
Внутрішній номер закупівлі:
1828269
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-12-000359-a
Замовник:
Апеляційний суд Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02894131
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, Майдан Героїв Небесної Сотні 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аркатова Ірина Андріївна +380577519223 fev@hra.court.gov.ua http://hra.court.gov.ua/sud2090/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
440 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.03.2018 12:35 - 18.03.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
12.03.2018 12:35 - 28.03.2018 10:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴262 000.00 Папір для друку
- Лот №2 ₴128 000.00 Конверти
- Лот №3 ₴50 000.00 Канцелярське приладдя