-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот №4 44167000-8 Трубна арматура різна (трубна арматура)
Тендер Prozorro UA-2018-03-16-000119-a
Завершена
24 486.30
UAH з ПДВ
Номер:
40d066a241714b68b5ba46bcfe67bfaf
Внутрішній номер закупівлі:
1827873
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-16-000119-a
Замовник:
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА №12"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20084619
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька обл., Вінниця, м.Вінниця, вул. Миколи Ващука,16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панасюк Юлія +380674304599 mkp.zhek.12@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44167000-8 Трубна арматура різнаАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Згідно пункту 4 ч.2 ст.35 Закону України "Про публічні закупівлі", замовником було відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників,при цьому предмет закупівлі,його технічні та якісні харектеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог,що були визначені замовником у тендерній документації,застосовуємо переговорну процедуру закупівлі по предмету закупівлі ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі,трубопроводи,труби,обсадні труби,тюбінги та супутні вироби, по Лоту №4 44167000-8 Трубна арматура різна (трубна арматура)
Очікувана вартість:
24 486.30 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
44167000-8 Трубна арматура різна (трубна арматура)
Кількість
2205 штуки
Період постачання
26.03.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "Жилкомунсервіс-Н"
Оскарження: 16.03.2018 10:13 - 27.03.2018 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13316928
-
Контактна особа:
Ніколаєнко В.М. +380432673216
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька обл., Вінниця, Київська, буд.136, кв.48
Оскарження: 16.03.2018 10:13 - 27.03.2018 01:00
Ціна пропозиції
24 486.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.03.2018 10:15
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
8587eaf439424aa290742e0147f403c8
Ідентифікатор договору:
UA-2018-03-16-000119-a-b1
Постачальник:
ПП "Жилкомунсервіс-Н"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13316928
-
Контактна особа:
Ніколаєнко В.М. +380432673216
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька обл., Вінниця, Київська, буд.136, кв.48
Номер договору:
бн
Сума договору:
24 486.30 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.03.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
28.03.2018 00:00
Статус:
Підписаний