-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Карабін пожежний
Тендер Prozorro UA-2023-06-29-009218-a
Торги не відбулися
63 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 315.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 315.00 UAH
Номер:
d1fa973b2e274bdabf7fb98cb6b06647
Внутрішній номер закупівлі:
18278113
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-29-009218-a
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38252305
-
Адреса:
39627, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Олексія Древаля, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Мехеда +380536739502 kmrucz_julia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
63 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2023 16:11 - 08.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2023 16:11 - 11.07.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴63 000.00 карабін пожежний