• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Масло вершкове

Завершена

198 240.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 991.20 UAH
Номер: 80ed4d2560a64361a128b733bda5295a
Внутрішній номер закупівлі: 18253765
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-27-010655-a   
Замовник: Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Дніпропетровській області"
Контактна особа: Любов Кравченко +380504829320 kravchenko.tmomvsdp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 198 240.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.06.2023 15:55 - 02.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 27.06.2023 15:55 - 05.07.2023 10:00
Аукціон: 06.07.2023 12:34 - 06.07.2023 13:15
Період кваліфікації: 06.07.2023 13:15 - 10.07.2023 16:24
Період завантаження договору: 16.07.2023 00:00 - 26.07.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴198 240.00 Масло вершкове